Deel |

Ouderinitiatieven in novembernummer magazine School!

3 november 2011
Auteur: Michiel Jongewaard
News

Dat ouderinitiatieven succesvol kunnen zijn bij het bevorderen van gemengde scholen, bewijst het artikel in magazine School!, dat deze week verschijnt. Zowel in Barneveld en Amsterdam zijn ouders actief begonnen met het enthousiasmeren van autochtone ouders, om hun kind op een overwegend zwarte school te doen. De ouders en schoolleiding zijn positief over de resultaten.

Het novembernummer gaat verder in op de landelijke imagocampagne die VOO en VOS/ABB samen hebben gelanceerd. In week 12 van 2012 (19 tot en met 23 maart) kunnen openbare en algemeen toegankelijke scholen laten zien waar zij voor staan. De basis van de School!Week 2012 wordt gevormd door de kernwaarden van het openbaar onderwijs. Meer informatie staat op www.openbaaronderwijs.nu.

Niet apart, maar samen
De waarde van het openbaar onderwijs komt ook aan bod in een inspirerend gesprek met Jeanet Visserman, leerkracht van obs De Springplank in Creil in de Noordoostpolder. Zij werkt sinds 30 jaar in het openbaar onderwijs, waarvoor zij destijds bewust heeft gekozen. 'Niet apart, maar samen' is haar motto.

Word lid van de VOO en krijg twee nummers gratis!
Een lidmaatschap inclusief jaarabonnement op magazine School! kost slechts 24,50 euro. Als u nu een lidmaatschap neemt, krijgt u het november- én decembernummer gratis toegestuurd! Meld u aan via het online formulier. Ook ideeën voor magazine School! zijn natuurlijk altijd welkom. U kunt uw ideeën mailen aan redactie@voo.nl.

Onderaan dit bericht kunt u nummer 6 van magazine School! downloaden.

Downloads


School! nummer 6 november 2011 (5,0 mB)

Naar boven

Deel |

Nieuws


15 mei 2012

Bijeenkomst ouderinitiatieven passend onderwijs

Vertegenwoordigers ouderinitiatieven bijeen in Almere. »

14 mei 2012

Passend onderwijs: vertel uw verhaal aan School!

Wat merkt u in de praktijk? »

10 mei 2012

Leonardo-onderwijs wordt scholen te duur

Extra's voor hoogbegaafde leerlingen blijven nodig. »

2 mei 2012

Bezuiniging passend onderwijs compleet geschrapt

Kamer zet streep door bezuiniging van 300 miljoen. »