Home / Nieuws / Bestel het Tipboek voor ouders op de basisschool 036 - 533 15 00
 

VOO Nieuwsbrief

Altijd op de hoogte van nieuws, ledenbijeenkomsten en activiteiten? Abonneer u op onze nieuwsbrief.

Bestel het Tipboek voor ouders op de basisschool

5 september 2017
Auteur: Michiel Jongewaard
News

In het tipboek voor ouders, Welkom op Onze School, worden ouders wegwijs gemaakt op de basisschool. Het boekje staat boordevol nuttige informatie en leuke weetjes over het basisonderwijs en wat ouders op de basisschool kunnen verwachten. Scholen kunnen het boekje bestellen voor hun nieuwe ouders.

Het boekje kost 5 euro. Voor leden van de Vereniging Openbaar Onderwijs en bij grotere aantallen gelden er speciale tarieven. Scholen kunnen het mooi vormgegeven boekje ook als welkomstgeschenk geven aan ouders die hun kind aanmelden op school.

Welkom op Onze School

Welkom op Onze School is gedrukt in een handzaam formaat van 12 x 18 cm, met prachtige illustraties van Zsuzsanna Ilijin. Het ontwerp is van Judith Schoffelen.

De volgende hoofdstukken komen aan bod:

 

Het Tipboek is leerzaam, geeft praktische tips en zorgt ervoor dat ouders en de school weten wat ze aan elkaar hebben. Basisscholen kunnen dit Tipboek als welkomstgeschenk aan hun nieuwe ouders geven; een klein gebaar, maar een grote service.

Inkijkexemplaar

De eerste 20 pagina's kunt u bekijken in het inkijkexemplaar.

Bestellen

Bestel het Tipboek via onze website.

Scholen krijgen korting: 44 euro voor 10 stuks, 199 euro voor 50 stuks (leden krijgen bovendien 15 procent korting).

Verzending is gratis en de factuur wordt meegestuurd met de boekjes.

Meer info? Bel 036 533 1500 of mail voo@voo.nl.

 

Naar boven

Deel |